Каталог товаров

Оплата і доставка

Доставка і оплата замовлення по Дніпру

Вартість доставки малогабаритного товару по Дніпропетровську - 55 грн.
Вартість доставки великогабаритних товарів - 95 грн.

Великогабаритним вважається товар, який важить понад 15 кг і який неможливо провезти в руках в громадському транспорті. Будь-які знижки на вартість доставки не поширюються.

По Дніпропетровську доставка здійснюється нашими кур'єрами за вказаною Вами адресою протягом 1-3 робочих днів при наявності товару на складі.

Доставка замовлення по Україні

Доставка по регіонах України здійснюється компаніями-перевізниками:

Час доставки товару 1-3 дні * з моменту надходження оплати на рахунок інтернет - магазину (залежить від режиму роботи компанії-перевізника).

Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення. Послуги цих транспортних компаній сплачує клієнт у момент отримання товару у своєму місті.

Способи оплати товару

  • Оплата при отприманні

    Оплата товару при отриманні можлива тільки при доставці компанією перевізником Нова Пошта. Клієнт оплачує товар безпосередньо при отриманні на складі Нової Пошти. Мінімальне замовлення складає 200 грн. Всі замовлення менше на суму менше 100 грн автоматично переносяться в розділ передоплата.

  • Готівкою (тільки для міста Дніпро)

    Ви оплачуєте замовлення при його отриманні готівкою кур'єру. Всі взаєморозрахунки проводяться ТІЛЬКИ в гривнях. При доставці товару нашим кур'єром Ви отримуєте товарний чек з усіма необхідними реквізитами постачальника - нашого інтернет-магазину, який одночасно є і гарантійним талоном. Комплектність доставляються Вам товарів перевіряйте до моменту розплати з кур'єром. При отриманні замовлення уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень. У разі, якщо з не залежних від нашого інтернет-магазину причин Ви відмовляєтеся від замовлення в момент його фактичного отримання, Ви оплачуєте витрати на доставку. Якщо ви не зможете прийняти кур'єра і отримати замовлення у встановлений Вами час, попередьте про це менеджера заздалегідь.

  • Банківський переказ

    Оплата проводиться в банку Приватні вашого міста або через систему «Приват 24» - це готівковий переказ через систему швидких грошових переказів банку Приватні. Час проходження платежу - 15-20 хвилин. Реквізити на оплату Ви отримаєте після того, як з вами зв'яжеться менеджер інтернет-магазину, і ви підтвердите оформлення замовлення (обов'язково залишайте свій контактний номер телефону при оформленні замовлення).

Діяльність даного Інтернет-магазину здійснюється відповідно до

«Законом про захист прав споживачів»

BOOST info:   Original page   This page generation time: 0.404971